Lavičky pod kachlová kamna

Nejprodávanější

5 položek celkem
Lavička pro kachlová kamna - odstín Bordó
DÁREK + Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
36 000 Kč

Sedací lavice pod kamna. Vhodná pro krbová kamna řady Mijava Nova až Mijava Max Nova. Odstín Bordó. Provedení s kamny Mini Nova.

Kód: 712
Lavička pro kachlová kamna - odstín Hnědá lahvová
DÁREK + Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
36 000 Kč

Sedací lavice pod kamna. Vhodná pro krbová kamna řady Mijava Nova až Mijava Max Nova. Odstín hnědá lahvová. Provedení s kamny Mini Nova.

Kód: 23
aja
DÁREK + Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
36 000 Kč

Sedací lavice pod kamna. Vhodná pro krbová kamna řady Mijava Nova až Mijava Max Nova. Odstín Hnědá skořice. Provedení s kamny Mini Nova.

Kód: 6
Lavička pro kachlová kamna - odstín Zelená lahvová
DÁREK + Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
36 000 Kč

Sedací lavice pod kamna. Vhodná pro krbová kamna řady Mijava Nova až Mijava Max Nova. Odstín Zelená lahvová MX-101. Provedení s kamny Mini Nova.

Kód: 710
Lavička pro kachlová kamna - odstín Zelená vodní
DÁREK + Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
36 000 Kč

Sedací lavice pod kamna. Vhodná pro krbová kamna řady Mijava Nova až Mijava Max Nova. Odstín Zelená vodní MX-102.  Provedení s kamny Mini Nova.

Kód: 711

Keramické sedací lavice pod kamna v různých odstínech. Vhodné pro krbová kamna řady Mijava Nova až Mijava Max Nova.

Stavebnicový systém umožňuje jednoduchou montáž, vyrábí se v pravém i levém provedení. V případě teplovodního provedení je možno v lavici umístit čerpadlo, expanzní nádobu, termostaty a termoventily. V případě jakékoliv poruchy je umožněn jednoduchý přístup k zařízení revizními vstupy bez demontáže kamen. Korpus boků lavičky je plechový a opatřený strukturální práškovou barvou v bílém odstínu.