Katalyzátor pro kamna Mijava

Kód: 709
Neohodnoceno
Značka: Euroteplo
3 545 Kč
Skladem

Katalyzátor pro kamna Mijava

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katalyzátor byl speciálně vyvinut pro kamna Mijava a též Sattan Techno/Romantik a snižuje množství emisních látek.

Katalyzátor se nachází v kouřovodu pr.150mm a délce 7cm. Tato část se nasadí na spalinové hrdlo kamen a dále se pokračuje kouřovodem pr.150 pro napojení do zděře komína.

Návod na obsluhu katalyzátoru

1) Pro správnou a bezpečnou funkci katalyzátoru je nutno spalovat určené palivo s maximální 20% vlhkostí.

2) Katalyzátor je nutno umístit co nejblíže k vývodu z tepelného zdroje a lze jej umístit do vodorovné či svislé polohy. Pro správnou funkci je nutno dosáhnout teplotu spalin alespoň 200 stupňů Celsia.

3) Při roztápění nastavte páčku do polohy 1 – v této poloze proudí třetina spalin mimo katalyzátor. Po rozhoření nastavte páčku do polohy 2 – v této poloze proudí veškeré spaliny přes katalyzátor.

4) Katalyzátor výrazně likviduje CO a jemné prachové částice, jeho používáním přispíváte k zdravému ovzduší. Katalyzátor je samočisticí a nepotřebuje žádnou údržbu. Při dodržování tohoto postupu, garantuje výrobce minimální životnost 8 let. 

5) V případě zanešení katalyzátoru, nebo spalinových cest přepněte páčku do polohy 1, ukončete topení a místnost důkladně větrejte! V případě čištění spalinových cest je nutno katalyzátor demontovat!

 

Parametry:

 
Průměr kouřovodu 150 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kouřovody
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: