Akumulační KACHLOVÁ KAMNA 4051 Keramik AKU 40_zelená

Kód: 2543
Ekodesign 2022
Neohodnoceno
64 041 Kč
Na objednávku do 2.-3. měsíců

Akumulační KACHLOVÁ KAMNA 4051 KERAMIK AKU 40- Zelená lesklá: Výkon 5,5 kW

Kachlová kamna s akumulací- zásobník obsahuje 40kg akumulačního materiálu, Sálavé teplo, Odstín keramického obkladu: Zelená lesklá, Akumulační gabion 40kg, Velkoplošné sklo, Litinová dvířka, Terciální spalování a Externí přívod vzduchu. Vhodné do pasivních a nízkoenergetických domů.

Prodloužená záruka 4 roky.

Kamna lze objednat v několika dalších odstínech. Výroba kachlí na objednávku trvá cca 6 týdnů. 

V ceně kamen je zahrnuta doprava. Instalace a připojení kamen naším technikem je rovněž zdarma!

Dostupnost: Na objednávk

 

Katalogové číslo: 4051_KERAMIK_AKU_40_zel
 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKUMULAČNÍ KACHLOVÁ KAMNA 4051 KERAMIK AKU 40: tento model vychází z našeho nejprodávanějšího modelu 4051 BLACK. V tomto provedení se snoubí vynikající vlastnosti této spalovací komory s vlastnostmi  tradičních keramických kachlí v moderním designu. Tato AKUMULAČNÍ kamna se vyznačují terciálním ekologickým spalováním, externím přívodem vzduchu a vysokou účinností. Přidali jsme další vynikající vlastnosti: sálavý způsob předávání tepla skrze  keramické kachle a také akumulační zásobník (gabion) se 40Kg akumulačních lávových kamenů. Díky akumulačnímu gabionu kamna sálají teplo i několik hodin po dohoření paliva. Této schopnosti se využívá zejména k temperování vytápěného prostoru přes noc. Dlouhá tepelná setrvačnost přináší velkou úsporu spotřebovaného paliva, která může oproti klasickým teplovzdušným kamnům být až 50%. Akumulační kamna, jsou vhodné i pro instalaci do pasivních a nízkoenergetických domů. Spalovací komora je zhotovena z ocelového plechu o síle 5mm, na horní víko je pak použit materiál o síle 8mm. K regulaci výkonu a ovládání režimu hoření slouží jeden sdružený ovladač, který při vysouvání reguluje výkon a při otáčení určuje režim hoření. Ovladač regulace je umístěn ve spodní části kamen. Velkoplošná litinová dvířka jsou osazena rovným sklem ROBAX o rozměrech 433x348mm. Sklo je při hoření čištěno sekundárním přívodem vzduchu, díky tomu je sklo čisté a zákazník si pohled do plamenů ohně užije naplno a ve spojení s praskajícím dřevem přinese náš výrobek pohodu do vašich domovů.

Jako výrobci kachlových obkladů pro tato kamna Vám můžeme nabídnout výrobu kamen i v jiném odstínu keramiky, než je standardní nabídka a Vaše kamna tak můžou být originálem. Vyberte si Váš oblíbený odstín z našeho vzorníku: https://www.e-kamna.cz/vzornik/ a my Vám kamna rádi vyrobíme bez jakýchkoliv dalších příplatků. Výroba kachlů na objednávku trvá cca 5 týdnů.

Parametry:

Hmotnost 160 kg
Rozměry 37 × 70 × 92 cm
Šířka

70cm

Výška

92cm

Hloubka

37cm

Výkon

5,5 kW

Průměr kouřovodu

130 mm

Účinnost

81.10%

Tah komína

10-12 pa

Horní / zadní vývod kouřovodu

horní /zadní

Terciální spalování

ano

Externí přisávání vzduchu

ano

Externí připojení průměr

80 mm

EkoDesign 2022

ano

CO2 při O2=13%

0,0393 %

Prachové částice při O2=13%

19 mg/Nm3

Spotřeba paliva

1,7 Kg/hod

Max. délka polena

42 cm

Energetický štítek

A+

Barva

holand

Tvar dvířek a skla

Rovné litinové dveře a sklo

Vytápěcí schopnost

70-230 m3 ( nízkoenergetický dům : 23W/hod/m3, středně izolovaný dům: 35W/hod/m3, špatně/ne izolovaný dům : 80W/hod/m3 )

Výrobce

EUROTRADINGGROUP s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulační krbová kamna
Záruka: 4 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: