O nás


Vítejte v eshopu firmy Terra kachle s.r.o.
Náš eshop je zaměřen zejména na prodej kachlů naší vlastní výroby. Výroba kachlů má u nás tradici od roku 1999. Naše kachloví je certifikováno Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha. Máme zkušenosti v oboru Kamnářství, výroby kachlů, staveb kachlových kamen a krbů. Provádíme kompletní realizace staveb kachlových kamen, sporáků a krbů.

V rámci internetového prodeje se specializujeme na prodej krbových kamen z produkce české firmy Schejbal kamna, se kterou zároveň spolupracujeme v oblasti dodávek našeho kachloví pro jejich výrobu kamen. Můžeme Vám tak nabídnout kamna z kategorie kachlových v mnoha různých odstínech i mimo standardní nabídku. Kamna Vám rádi vyrobíme podle Vaší specifikace i v jiném barevném odstínu bez dalších příplatků.

V našem Showroomu v Klenčí pod Čerchovem si můžete prohlédnout jak naše kachle tak i kamna Schejbal, která zde máme vystavená.

Další část naší nabídky je zaměřena na prodej velice oblíbených a výkonných teplovzdušných kamen BRUNO firmy EUROTEPLO. Tato kamna nabízíme ve všech vyráběných modifikacích. S firmou Euroteplo nás pojí nejen dlouholetá spolupráce na výrobě kamen, ale i vzájemná blízkost našich firem v rámci jednoho regionu-Chodska.

K většině u nás zakoupených kamen dostanete dopravu zdarma, vhodný dárek a kamna Vám v případě zájmu i zapojíme.

Zboží rozvážíme přepravní službou jak po celé České republice, tak i na Slovensko.